Odstránenie papillomy

Odstránenie papillomy

Ľudský papilomavírus Liečba

Takmer každý obyvateľ planéty potenciálnenosič papilomavírusu. Ale zdanlivo neškodný jav, ako je papillom, a môže viesť k veľmi vážnym následkom. Vzhľadom k tomu, že HPV je viac so sebou nesie nebezpečenstvo pre ženy, tento problém by sme chceli venovať osobitnú pozornosť. Takže poďme Poďme preskúmať ďalšie, čo je a ako sa naše telá vyzerať papillomavírus, a čo je najdôležitejšie – ako je liečba ľudského papilloma vírusu.

Čo je papilloma vírus a papilloma

Pred tým, než sa na podrobnejšie štúdiu na tému, poďme načrtnúť čo je a čo papilomavírusu papilomavírusu.

Papilóm – benígne nádor triedyvyvíja z dlaždicového epitelu papily, na povrchu kože. Inými slovami, papilloma – malých rozmerov výrastky na tele, masovo sfarbený. Príčinou bradavice na tele papilloma vírusu, ktorý je vo vnútri človeka. HPV – je vírusová infekcia, ktorá spôsobí zmenu v raste kožného tkaniva.

To znamená, že hlavnou príčinoubradavice na tele – to nie je nič iné ako prejav tela infekcie papilomavírusmi. Pravdepodobnosť a miera papilloma vírusové infekcie závisí od stavu ľudského imunitného systému, jeho spôsobu života a duševný stav, čo sme popísať podrobnejšie nižšie. Okrem toho existuje niekoľko typov HPV, a preto človek môže byť napadnutý ako s jedným z jeho poddruhov a niekoľko naraz.

Stanovisko možno nájsť v niektorých zdrojovže sú viac náchylné k papilloma vírus ženy, ale nie je tomu tak. Papilomavírusy sú rovnako citliví na mužov aj ženy, ale aj pre ženy so sebou nesie ďalšie nebezpečné dôsledky. Ďalšie mylná predstava, že existuje v spoločnosti – to je to, čo papilloma objavia iba u starších pacientov, najmä v krku, ale zase to nie je. Vzhľad bradavice úplne vystavená ľuďom všetkých vekových kategórií, a okrem toho sa môže objaviť papilloma na rôznych častiach tela.

Ako vysielaného ľudského papilloma vírusu

Hit papilomavírusu v ľudskom teleTo nastane: interakcia slizníc, pri kontakte s pokožkou a pri prenose zdedil. Môže nakaziť HPV, a muž, ktorý zrejme neexistujú žiadne známky infekcie vírusom, ale to bude jeho kariéra.

Aké sú niektoré spôsoby, ako môžete nakazí HPV

 • infekcia sexuálne

Najbežnejší spôsob infekcieHPV je sexuálne cestou. Vírus môže byť prenášaný, keď: vaginálny, análny a orálny sexuálny kontakt, bez použitia bariérovej antikoncepcie. To znamená, že vírus má schopnosť riadiť expozície tela cez sliznice tela.

 • Keď prenos HPV z matky na dieťa

Kým v maternici, dieťa od nej môžeinfikované papilomavírusom. Pravdepodobnosť, že HPV byť odovzdané z matky, ktorá je nositeľom HPV, budúcnosť dieťaťa – nie je príliš veľký, ale napriek tomu je to.

 • keď sa dotknete

HPV môže byť prenesený z pacientaosoba, ktorá má zdravé, konvenčné dotykový kontakt. Tiež papilloma vírus môže byť skladovaný po dlhú dobu na verejných miestach, ako je bazén, sauna, posilňovňa a šatne.

 • autoinfection

Ďalším možným spôsobom, ako papilomavírusu infekcie je self-infekcie. Najčastejšie sa situácia môže nastať pri holení a depilácia, kedy sa vírus bol na poškodenú oblasť kože.

Odstránenie papillomy

Čo sa deje v tele počas infekcia ľudským papilomavírusom

Potom, čo v tele, jeden zvyššie uvedené metódy, počnúc papilomavírusom krvného riečišťa šíri po celom tele, ktoré spadajú do určitých buniek, čo ovplyvňuje DNA. Výsledkom je, že vírus začne prejavovať vo vonkajších príznakov.

Ako už bolo spomenuté vyššie, práve inkubácieMedzi ľudský papilloma vírus môže trvať niekoľko týždňov alebo niekoľko rokov. Okrem toho sa človek môže nakaziť papilomavírusom a po celý život sa vírus nemôže jednoducho začať postupovať v tele, neukázal. Zatiaľ čo v rovnakej dobe nakaziť inú osobu, táto osoba môže tiež byť.

V prípade, že ľudské telo má víruspapilloma, prvá vec, ktorú je konfrontovaný s imunitným systémom. Keď imunitný systém silný, môže potlačiť vírus a zabráni jeho manifest. Ale stojí za trochu voľné imunity sa vírus môže začať znovu zaútočiť na telo, a presťahovať sa do aktívnej fázy. Papilloma vírus môže byť prítomný v tele po niekoľko rokov, ale to sa prejaví až po ťažký stres, s oslabením imunity, alebo interakcie s jeho iných druhov a iných vírusových infekcií.

Symptómy ľudským papilomavírusom

Papilomavírusu do tela, spôsobí, že žiadnyžiadny nepríjemný jav, necítime žiadnu bolesť. Jedinou známkou prítomnosti vírusom ľudského papilómu – je tvorba uzliny na kožu. Výrastky môžu byť z týchto typov.

 • byt papilóm

Byt papillomavírus – je hladké a ploché výrastkyna koži, ktoré majú plnú farbu. Tento typ výrastky môžu byť niekedy sprevádzané bolesti a svrbenie. Zvyčajne sa objavujú na rukách, krku a tváre.

 • genitálne bradavice

Genitálne bradavice môžu byť vo forme plochejvýrastky vo forme čapíkov a stonky. Medzi najčastejšie genitálne bradavice objavia na genitálie. U žien, genitálne bradavice objavia na: ohanbí, pysky ohanbia, krčka maternice, pošvy a okolo ritného otvoru. Bradavice sa môžu objaviť na prstoch, a tiež v ústach a očiach. Okrem vizuálnej prítomnosť nepohodlie genitálnych bradavíc nie je sprevádzaný niečím ale papillomavírus v intímnych miestach so sebou nesú riziko, vrátane rizika zhubných nádorov, najmä rakoviny krčka maternice.

Prítomnosť bradavíc na ľudské telo je pomerneOK, ale v prípade, že telo objavia genitálne bradavice, mali by ste okamžite konzultovať s lekárom – dermatológa. Ak lekár diagnostikuje prítomnosť škodlivých bradavice alebo genitálnych bradavíc, potom by mali byť odstránené, a pre všeobecné ošetrenie tela.

Ako zaobchádzať s ľudským papilomavírusom

Teraz sa poďme jednoducho ísť ďalej, do akejako zaobchádzať s HPV. Liečba ľudského papilomavírusu sa skladá z dvoch krokov: neutralizáciu HPV a odstránenie papilómy (bradavice). To znamená, že najprv treba neutralizovať vírus, ktorý je v tele, aby sa zabránilo nové bradavice. Spolu s tým a odstrániť existujúce.

Príchodu na recepcii do dermatológ, keď skúmavýrastky na tele pacienta a vykonávania prieskumu zistiť, ako sa infekcia môže dostať do vášho tela. Ak je to potrebné, môže byť tiež priradené na vykonanie kontroly krčka maternice, ak existuje šanca, že bradavice na ňom. Lekár môže objasniť, že nie je, či máte nejaké nedávne choroby alebo stresovým situáciám, ktoré by mohli viesť k oslabeniu imunitného systému. Za to, že sú priradené priebeh liečby.

Ľudský papilomavírus Liečba

HPV Liečba spočívaantivírusová liečba a posilnenie imunitného systému. Zvyčajne v takýchto prípadoch, lekár predpíše liek “Proteflazid”. Tento liek má antivírusový účinok a používa sa na liečbu akútnych a chronických vírusových infekcií. Vzhľadom k tomu, že HPV je znázornené so zníženou imunitou, okrem antivírusové a imunostimulačné menovaný. Podľa uváženia lekára možno priradiť a iných drog.

Odstránenie papillomy

Odstránenie papillom a bradavíc

Ak je liečba zahájená papillomavírus, robil odstránenie existujúcich bradavice a genitálne bradavice. Demontáž sa vykonáva v niekoľkými spôsobmi:

 • Odstránenie kvapalného dusíka;
 • laserové odstránenie;
 • Poleptanie špeciálne zdravotnícke pomôcky;
 • Chirurgické odstránenie.

V každom prípade, uplatnil svoju metóduodstránenie určitých skupín papillom, ktorý má použiť metódu – lekár vezme po kontrole. Voľba metódy závisí na množstve nahromadenie, umiestnenie a hustota ich umiestnenia. Napríklad, v prípade, že bradavice sú ochlpenia a dostatočne veľké množstvo, to sa týka chirurgické odstránenie, to prebieha v celkovej anestézii. Ak oblasti malých uzlíkov, a len niekoľko kusov, potom pomocou poleptanie alebo laserové odstránenie. V prípade, že po odstránení porastov na telo, ktoré sú nové, majú vypáliť. V podstate, ako sa zbaviť bradavíc je úplne možné, ale úplne odstrániť papillomavírus – je takmer nemožné.

Veľmi dôležitý čas pre detekciu prítomnosti na tele papillom a včas konzultovať s dermatológom. Z toho bude visieť na rozsah a trvanie liečby.

prevencia HPV

Ľudský papilomavírus je dostačujúcarozšírené ochorenie, čo znamená, že môžu byť zachytené takmer kdekoľvek, ale nevedia, že vírus je v tebe. Aby sa zabránilo možnosti papilloma vírusu infikovanie vášho tela a prejavuje v tom, je nutné prijať rad preventívnych opatrení, ktoré budeme stručne vám ďalej povedať.

Vyhnúť možné spôsoby nákazy

Na základe vyššie uvedených metód založenýchInfekcia HPV, byť ostražití vo všetkých týchto situáciách. Ak si nie ste istí svojho partnera, potom akýkoľvek druh sexu zaoberať výhradne zábrana antikoncepcie – kondóm, ale napriek tomu, že vírus môže byť prenášaný cez bozkávanie a že musí byť tiež brané do úvahy.

Dodržiavanie pravidiel osobnej hygieny

Zabezpečte dobrý osobnú hygienu a vyhnúťprejsť na verejných miestach, kde sa venovať veľkú pozornosť na čistotu a dezinfekciu. Po každom hmatový kontakt s ľuďmi nutne dobrá umývanie rúk.

Keď budete vykonávať depilácia, uistite sa,dezinfikovať predmety, s ktorými sa tieto postupy vykonávajú: stroj, epilátor hlava, atď. Potom, oholený priestorov, ktoré majú byť ošetrené špeciálnymi prostriedkami, s výhodou na báze alkoholu, aby sa zabránilo a liečiť zápaly kože oblastí, na ktorých sú malé poškodenia.

zachovanie imunity

A samozrejme, snaží sa stále udržujúimunita, pretože aj v prípade, že vírus nejako a skončil vo svojom tele, imunitný systém nie je silný, že sa prejaví. Tipy na to, ako posilniť imunitný systém, sme dostali v našich predchádzajúcich článkoch, tiež sme hovorili o prevencii chrípky. Tiež sa snaží eliminovať faktory, ktoré môžu oslabiť imunitný systém: stres, nedostatok vitamínu a zlá výživa.

Ako odstrániť papilómy

Odstránenie papillomy

papilómy kože – benígne nádory,spôsobené ľudským papilomavírusom (HPV). oni sú viac než len kozmetický problém, než lekársky. ich odstránenie je vlastne celkom jednoduchý. Postup možno vykonať aj doma!

oblúky Will, praktizujúci z New Yorku, ponúka veľmi jednoduché riešenie k riešeniu tohto problému. radia Použitie jablčný ocot,

Dať trochu jablčného octu na vatovým tampónomalebo čistou utierkou a zmáčanie papilloma trikrát denne. pár dní uvidíte, ako zmeniť farbu papilómu. Vykonávame postup za niekoľko týždňov, kým nádor nezmizne.

“Ak chcete postup bezpečnejšie, riedenie octu s trochou vody pred spracovaním papilómy”– hovorí Dr. oblúky Will.

Mnoho ľudí sa bojí liečebného folkuprostriedky. preto, že v procese odstraňovania papilómy ho zraniť bez odstránenia buniek choroboplodné zárodky prostredníctvom. dôsledky takýchto problémov môže byť strašné, kým rakovina kože!

pretože v závažných prípadoch, aby nedošlo k riziku, že je lepšie použiť zložité represívne prostriedky. Ich odporúčanie vedúci lekári odstrániť bradavice a papilómy, že je doma.

je však potrebné poznamenať, že okrem mnohých iných tradičných metód jablčný ocot Ukázal najúspešnejší výsledky v boji proti bradavice. Zdieľať s priateľmi to prínosné novinky!

Papilóm: Liečba

 • Tradičné liečba papillom
 • Ľudové lieky liečby

Papilóm, samozrejme, nie toľko kecy,ako bradavice, ale aj dostatočne príjemné. Preto je nutné sa ich zbaviť – prinajmenšom v záujme vášho duševného zdravia. Po fyzickej, ako pravidlo, že nie je v nebezpečenstve. Je to, že s výnimkou situácie, keď papilloma sa vyskytuje v miestach, kde sa môže zraniť oblečenia.

Wise požiadať o pomoc, abydermatológ, hoci mnoho ľudí radšej zbaviť bradavíc s využitím recepty tradičnej medicíny. Pre spravodlivosť treba poznamenať, že tieto recepty sú často veľmi účinné. Ale bohužiaľ, pomáhajú dlho – existujúce papilloma zmizne a na ich miesto tie nové veľmi skoro.

Vysvetlenie je veľmi jednoduchá -novotvary vyplývajú zo skutočnosti, že telo je papilloma vírus ľudskej. Z tohto dôvodu, je najvhodnejšie na liečbu vírusu, a potom sa papilóm. Ako si dokážete predstaviť, vyrovnať sa s vírusom od seba, ste nemá nádej na úspech. Preto aspoň raz navštíviť dermatológa. Populárna recepty používať obe kohorty. Aj keď, ako pravidlo, tradičné ošetrenie sú tak účinné, že žiadne ďalšie opatrenia nie je nutné.

Tradičné liečba papillom

Odstránenie papillomy

Najprv lekár predpíše prieskum,Hovorí s pacientom a starostlivo ju skúmať. Za to, že s prihliadnutím na všetky vlastnosti vášho tela, lekár vyzdvihnúť antivírusovej terapie, ktorá v najhoršom prípade, potlačenie aktívneho života vírusu, a to v najlepšom, a úplne zničiť. Podobné lieky v žiadnom prípade nemôže byť prijaté bez lekárskeho predpisu, ale inak riskujete poškodenie vášho tela.

Po ošetrení lekár môže navrhnúťchirurgické odstránenie bradavíc. Nebojte sa toho – moderná medicína umožňuje zachrániť ľudí z rôznych benígnych nádorov, vrátane papillom, úplne bezbolestný a rýchly. S najväčšou pravdepodobnosťou lekár vám ponúkne niekoľko možností na výber, a bude hovoriť o každom z nich, ale to nie je na škodu prečítať vopred.

Pre takéto zložité titulu odstraňovanie skrytýbradavice s tekutým dusíkom. Pre úplné odstránenie papillom dosť iba jeden postup, a to nie je príliš drahé. Vzhľadom na tieto faktory, táto metóda bola veľmi rozšírená.

Táto metóda si vyžaduje odstránenienovotvary prostredníctvom elektrického prúdu. Ľudia, mimochodom, táto liečba sa nazýva poleptanie. Nie je jasné, – prečo, ale faktom zostáva. V poslednej dobe sa toto ošetrenie papillom aplikovať menej a menej, pretože môžu zostať stopy po.

 • Liečba bradavíc laserom

Laserové odstránenie nádorov k dnešnému dňunajdrahšie deň postupe, ale aj najlepší. Žiadna bolesť, ani žiadne jazvy na koži jednoducho nestane. Takže ak ste rozhodnutí odstrániť papilómy, laser liečba by mala byť považovaná za prvý.

Ľudové lieky liečby

V prípade, že zvyšok liečenie papilómu siRozhodnite sa, ako je to možné po tom, čo antivírusovej liečby, aby sa pokúsili ľudových opravné prostriedky, ktoré pomôžu odstrániť existujúce papilómy. Všetky tieto fondy sú v podstate bezpečné, ak nemáte alergickú reakciu na jednu alebo druhú zložku.

Najjednoduchší spôsob, ako – je cesnak. Peel jeden alebo dva malé strúčiky cesnaku, nakrájajte ju veľmi starostlivo a priložiť ku každému papilómu. Top kryt zábal s fóliou alebo dokonca gázy handričkou – je posilniť vplyv cesnaku. Nečudujte sa – s najväčšou pravdepodobnosťou budete cítiť pálenie a mierne brnenie. Starať o to nestojí za to, ak je nepohodlie nie je príliš silný.

Po 15 minútach opláchnite cesnaku a votrite papilómus vatovým tampónom namočeným v rastlinnom oleji. Tento postup by mal byť opakovaný raz denne počas jedného týždňa. Ak sa počas tejto doby nebudú môcť zbaviť bradavíc, dajte si pauzu v troch dňoch a ošetrenie opakovať.

Miesto v panvici tri polievkové lyžicenasekané dubovej kôry, zalejeme pol šálky vriacej vody a nechajte jeden deň. Potom vypustiť vodu, a dužiny dubovej kôry, pridajte jednu polievkovú lyžicu peroxidu vodíka. Dôkladne premiešajte hmotu a umiestniť ho v uzavretej nádobe, ktoré sa majú uchovávať v chladničke.

Trikrát denne, naneste silnú vrstvu masna papilloma nutne pokrývať to s plastovou fóliou. Tieto obklady by mala byť papilloma 30 minút, a potom sa vymyje pomocou teplého mlieka . Liečba by mala pokračovať počas minimálne troch týždňov, a to aj v prípade, že papilloma zmizol oveľa skôr. Ak by nezmizli, to znamená zaobchádzať ďalej nedáva zmysel.

V prípade, že bradavice sú im moc liečiť oveľazložité. Ale nebojte sa – v ľudovom liečiteľstve a v tomto prípade v obchode recepte. Ako zarobiť peniaze budete potrebovať múku, vodu a niekoľko rozdrvené strúčiky cesnaku. Zmiešajte cesnak s múkou, pridáme trochu vody a hniesť cesto, tvarovať koláč, z ktorého požadovanú veľkosť. Použiť tento tortu do priestorov akumulácie papillom na dve hodiny denne – a často zmizne po niekoľkých týždňoch.

Ak sú všetky vaše triky sú k ničomu, ešte ísť k lekárovi. V opačnom prípade môžete liečiť papilóm veľmi dlho.

Leave a Reply