Liečba papilomy na Slovensku

Liečba papilomy na Slovensku

PapiSTOP Slovensko

PapiSTOP – Rýchlo a natrvalo odstraňuje riziko rakoviny spôsobenej papilómami!

 • – Bezbolestne odstraňuje papilómy vďaka sile prírodných výťažkov
 • – Obsahuje prírodné výťažky, ktoré blokujú rast papilómov
 • – Flavonoidy z brezy stimulujú protirakovinovú ochranu

Mnoho ľudí má problémy s bradavicami, ktoré majú nepríjemné príznaky a môžu byť nebezpečné pre zdravie. Obviňujte vírus ľudského papilómu, ktorý napadá imunitný systém. Prekvapivo sa tento vírus nachádza v tele takmer 90% ľudí. Po mnoho rokov môže byť v spánku, ale pod vplyvom určitých faktorov sa môže aktivovať a prejaviť sa ako bradavice. Samy o sebe sú papilómy na koži benígne, ale za určitých okolností sa môžu stať malígnymi, takže je najlepšie sa ich zbaviť čo najskôr. K dnešnému dňu existuje veľké množstvo spôsobov odstránenia bradavíc mrazením, sušením alebo chirurgickým zákrokom. Ale nedávno sa objavil jedinečný vzorec, ktorý vám pomôže zbaviť sa tohto problému sami a bez pomoci lekárov. PapiSTOP krém na bradavice je najefektívnejšie riešenie, ktoré eliminuje problém papilómu na koži v priebehu 2-4 týždňov.

PapiSTOP – liečba bradavíc

Väčšina moderných expertov nazýva PapiSTOP masť na papilómy najlepší produkt roku 2018 v Európe! Tým, že udržuje optimálnu rovnováhu vitamínov a výživových zložiek, krém okamžite lokalizuje šírenie vírusu, zvyšuje funkciu imunitného systému a prirodzene odstraňuje benígne lézie na pokožke. Pomocou tohto nástroja sa budete môcť zbaviť bradavíc doma a udržať pokožku dokonale hladkú – bez jaziev a jaziev.

PapiSTOP ako to funguje:

Masť obsahuje 100% prírodný vzorec, ktorý vám umožní zbaviť sa bradavíc čo najskôr bez problémov. Mäkká štruktúra krému umožňuje aktívnym látkam okamžite preniknúť do vnútra a potlačiť účinok vírusu na bunkovú úroveň. Na rozdiel od mnohých analógov masť odstraňuje nielen bradavice, ale zabraňuje ich opätovnému výskytu aj na iných miestach tela. Táto patentovaná liečebná metóda úspešne prešla klinickými štúdiami a bola považovaná za najefektívnejšie nechirurgické riešenie vášho problému. Už 4 až 7 dní po začiatku užívania sa pozoruje znateľné zníženie rastu papilómu na tele, prirodzený mechanizmus boja proti vírusu sa aktivuje a výsledky pozorujete. Celý kurz PapiSTOP liečba bradavíc po dobu 30 dní vám pomôže zbaviť sa tohto problému raz a navždy!

Výsledky klinických štúdií potvrdili účinnosť tejto masti na úrovni 96-98% u mužov a žien. Dobrovoľní účastníci vedeckého experimentu použili krém počas 4 týždňov podľa pokynov. V 96% prípadov úplne zmizli papilómy a bradavice, vo veľkosti 4% sa významne znížili a stali sa takmer nepostrehnuteľnými.

Užitočné vlastnosti PapiSTOP

 1. 1. Eliminuje účinok ľudského papilomavírusu.
 2. 2. Liečí postihnuté kože, urýchľuje regeneráciu zdravých buniek.
 3. 3. Eliminuje svrbenie a podráždenie pokožky.
 4. 4. Zastaví rast bradavíc a postupne ich znižuje.
 5. 5. Zlepšuje metabolizmus.
 6. 6. Zlepšuje mikrocyklický obeh.

PapiSTOP prísady: juniperový olej, olej z čajovníka, celandín, vitamínový komplex, výťažok z brucha, kylie. Všetky látky sú úplne prirodzené a bezpečné. Krém neobsahuje GMO ani chemikálie. Tento nástroj môžete používať bez lekárskeho predpisu.

Ľudský papilomavírus v stave spánku nie je škodlivý pre zdravie. Ale keď sa prebudí, naše telo sa stane bradavým. To vytvára estetické nepohodlie a môže byť tiež znakom toho, že vaše telo potrebuje pomoc. Som dermatológ, ktorý liečil pacientov na bradavice a papilómy už viac ako 10 rokov. Dnes odporúčam opustiť zmrazenie bradavíc a použiť kozmetiku na liečbu. Odporúčam PapiSTOP kúpiť v lekárni všetkým svojim pacientom a používať tento výrobok v súlade s pokynmi.

Naneste malé množstvo krému na čistenie pokožky na mieste koncentrácie bradavíc a rovnomerne rozložte po celej ploche pokožky. Krém nechajte umyť 30 minút, aby mali účinné látky čas na vstrebávanie do pokožky. Odporúča sa používať krém 2 krát denne – ráno a pred spaním. Optimálny priebeh liečby je 30 dní.

Po dôkladnom čítaní PapiSTOP recenzie na internete sme dospeli k záveru, že tento produkt je skutočne účinným prostriedkom na liečbu bradavíc. Upozorňujeme, že výrobca zaručuje vysokú kvalitu a je pripravený vrátiť peniaze, ak ste nešťastní s výsledkami liečby. Krém nemá žiadne kontraindikácie a nespôsobuje alergie. Môže byť použitý v každom veku.

Kde kúpiť PapiSTOP na Slovensku?

V roku 2018 sa dopyt po tejto krému v Európe výrazne zvýšil, ale mnohí kupujúci stále nevedia kde kúpiť PapiSTOP na Slovensku? Na nápravu tejto situácie sme sa rozhodli analyzovať súčasné návrhy. Krém sa predáva v niektorých lekárňach, ale jeho náklady sú o 15% -25% vyššie ako na internete. Najvýhodnejšie PapiSTOP cena na oficiálnych stránkach výrobcu. Tam môžete objednať a dostať objednávku do niekoľkých dní.

Objednajte si originálny prostriedok proti papilómom PapiSTOP Slovensko práve teraz!

Liečba papilomy na Slovensku

Trápia vás bradavice? Pozrite sa, ako ich jednoducho odstrániť na krku, prste aj chod >

Ak sa vám na ruke či nohe objavila plochá alebo mierne vystupujúca vyrážka a nie je to kurie oko, tak zrejme máte bradavice. Tieto nepekné kožné výrastky sa objavujú na krku, nohe, ruke, čiže po celom tele. Nielenže je to neestetické, navyše je to spôsobené vírusom a môže to spôsobiť ťažkosti. Bradavice sa objavujú väčšinou vtedy, ak telu chýbajú vitamíny a v období zníženej imunity. Liečbu bradavíc neodkladajte, pretože čím je bradavice väčšia, tým je ťažšie sa jej zbaviť.

Čo je to bradavica

Najprv, než prejdeme k liečbe a odstráneniu bradavíc, si ujasnime, čo to vlastne bradavica je a aké typy bradavíc poznáme. Bradavice sú spôsobené jedným vírusom, avšak existuje veľa kmeňov tohto vírusu. Práve tento vírus spôsobuje kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje vytvorením kožných výrastkov, nazývaných bradavice. Tieto kmene vírusu spôsobujú výskyt bradavíc na určitých miestach po celom tele. Najčastejšie sa bradavice vyskytujú u malých detí a u starších ľudí, v tomto prípade sa nazývajú starecké bradavice. Poznáme viacero typov bradavíc:

 • plantárne bradavice (bežné),
 • ploché bradavice,
 • genitálne bradavice.

Bradavice sú výrastky, ktoré korenia veľmi hlboko pod kožou. Vnútri výrastku môžete spozorovať malé čierne bodky, sú to krvné zrazeniny ciev, v ktorých korenia bradavice. Tieto nepríjemné kožné defekty sa môžu preniesť na človeka z kontaminovaných predmetov, napríklad z bazénov, spŕch, šiat, pomocou malých poranení.

Najčastejšie sa bradavice objavujú na chodidle. www.thinkstockphotos.com

Výskyt a typy bradavíc

Výskyt bradavíc súvisí s ich typom. Bradavice sa môžu nachádzať po celom tele, čiže na rôznych častiach nášho tela, napríklad na nohách, na prste, na rukách, chrbte či krku. Tento výskyt je spôsobeným rôznymi kmeňmi vírusu. Podľa miesta, na ktorom sa bradavice nachádzajú, môžete prísť na to, o aký typ bradavíc ide.

  Plantárne bradavice: >

Aké je využitie ricínového oleja pre zdravie a krásu?

Ako odstrániť bradavice

Možnosti odstránenia bradavíc je niekoľko. Niektoré sú menej bolestivé, ľahšie odstrániteľné, niektoré sa môžu znova objaviť. Pri niektorých bradaviciach musí zasiahnuť lekár a treba na ne profesionálny postup, inokedy postačí aj domáca liečba bradavíc. Bradavice môžu byť infekčné a ich liečba sa nesmie odkladať. Ako odstrániť bradavice a ako sa ich účinne zbaviť? Postačí domáci prípravok, alebo treba vyhľadať lekára?

Ako odstrániť bradavice doma

Pred tým, než zájdete k lekárovi, vyskúšajte menej bolestivé spôsoby, ako sa zbaviť bradavíc doma. Pomôže na to pár účinných tipov. V prípade, že vám nepomôžu tieto domáce rady, môžete vyskúšať aj pero, alebo aplikátor na odstránenie bradavíc.

 1. Pomôže cesnak: Cesnak obsahuje veľa užitočných zložiek a má antibakteriálne a protizápalové účinky. Stačí, ak si strúčik cesnaku nakrájate na malé kolieska a priložíte na postihnuté miesto. Majte cesnak na bradavici aspoň dve minúty. Je možné, že vás postihnutá časť pokožky bude štípať, ale musíte vydržať. Toto zopakujte dva dni za sebou, po pár dňoch by mali bradavice zmiznúť.
 2. Ocot: Na vatový tampón nalejte trochu octu, priložte na postihnuté miesto a prelepte leukoplastom. Nechajte ocot pôsobiť aspoň dve hodiny. Opakujte každý deň, pokým bradavica nezmizne.
 3. Banán: Šupa z tohto ovocia by vám mala zaistiť zánik bradavíc. Postup je veľmi jednoduchý. Priložte banánovú šupu na pokožku postihnutú bradavicami, obviažte a nechajte cez noc pôsobiť.
 4. Ricínový olej: Tento olej by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Má mnoho liečivých účinkov. V prípade výskytu bradavíc, si vmasírujte olej na dané miesto. Opakujte dva až trikrát denne.
 5. Aloe vera: Táto blahodárna rastlina má podobné účinky ako ricínový olej. Odrežte list z čerstvej rastliny a šťavou z listov potierajte postihnuté miesto.
 6. Med: Čerstvý med má protizápalové účinky. Potierajte si ním pred spaním miesto, na ktorom sa vyskytujú bradavice.

Na bradavice vám pomôže cesnak. pixabay.com

Viete, že banánová šupka je prospešná pre náš organizmus?

Liečba papilomy na Slovensku

Odstránenie bradavíc lekárom

Ak žiadna z týchto najúčinnejších rád nepomohla, je potrebné vyhľadať lekársku pomoc. Navštívte kožného lekára, ktorý určí spôsob odstránenia bradavíc a pomôže vám sa ich navždy zbaviť. Lekár môže bradavice odstrániť viacerými spôsobmi. Najčastejšie spôsoby sú:

 • zmrazením,
 • laserovou operáciou,
 • chirurgické odstránenie,
 • elektrokauterizácia.

Bradavice sa dajú odstrániť aj pomocou lasera. www.thinkstockphotos.com

Prevencia proti bradaviciam je zdravá životospráva, hygiena a dostatok potrebných vitamínov pre obranyschopnosť organizmu.

Ako prírodne odstrániť bradavice, znamienka a iné kožné výrastky

Kožné ochorenia bývajú pomerne častým zdravotným problémom u ľudí vo všetkých vekových skupinách. Navyše, ich liečba býva niekedy dosť chúlostivá.

Materské znamienka, kožné výrastky či bradavice patria medzi najčastejšie, hoci dokopy existuje vyše 3000 rôznych kožných diagnóz, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Kožné problémy a tradičné prípravky

Každá zmena sfarbenia, textúry alebo zápachu môže predstavovať potenciálny zdravotný problém, preto je potrebné mu vždy venovať náležitú pozornosť.

Na trhu existujú rôzne farmaceutické a kozmetické výrobky, no často sú buď málo účinne, alebo sú pomerne agresívne a môžu spôsobiť rôzne pridružené ťažkosti.

Pred týmito potenciálne škodlivými produktmi a vystaveniu sa chemikáliám sa môžete chrániť používaním prírodných látok.

Existuje niekoľko druhov prírodných receptov, ktoré vám pomôžu už za krátky čas znovu získať zdravú a žiarivú pokožku.

V tomto článku nájdete pár z tých najefektívnejších a zároveň lacných prírodných látok na liečbu mnohých kožných problémov.

1) Materské znamienka

Materské znamienka zvyčajne nepredstavujú vážny medicínsky problém. Ak však začnú meniť farbu a tvar, môže sa jednať o príznak rakoviny.

V takom prípade je vždy dobré vyhľadať pomoc dermatológa, ktorý určí, či prebiehajúce zmeny predstavujú nejaký vážnejší problém.

V ostatných prípadoch môžete použiť nasledujúce domáce recepty:

Cesnakový extrakt alebo surový cesnak dokážu byť veľmi efektívnymi prostriedkami na liečbu materských znamienok.

Liečba papilomy na Slovensku

Na začiatok je potrebné ochrániť pokožku okolo znamienka, pretože cesnak býva pomerne agresívny. Použiť na to môžete buď lepiacu pásku, alebo vazelínu.

Ak chcete niečo viac prírodné, tak použite včelí vosk, prípadne nejaký olej.

Trocha pomliaždeného cesnaku potom naneste na znamienko a prelepte leukoplastom. Nechajte pôsobiť maximálne 5 minút, potom dajte cesnak dole a miesto si umyte vlažnou vodou.

Dlhšie vystavenie cesnaku by mohlo byť na znamienko príliš rýchle a spôsobiť zbytočne silné podráždenie.

Procedúru opakujte každý deň, až kým nedosiahnete želaný výsledok.

Ricínový olej a sóda bikarbóna

Zmiešajte obe látky v pomere 1:1 až kým sa z nich nevytvorí jemná pasta. Tú potom povrchovo aplikujte na znamienko, prelepte leukoplastom a nechajte pôsobiť cez noc.

Nasledujúce ráno si pokožku dobre umyte. Procedúru opakujte každú noc až kým nedosiahnete požadovaný výsledok.

Ricínový olej zoženiete na Slovensku TU a v Českej republike TU.

Jablčný ocot

Namočte malý vatový chumáčik do jablčného octu a aplikujte ho priamo na znamienko. Upevnite ho leukoplastom a nechajte pôsobiť niekoľko hodín.

Ak máte citlivú pokožku, zrieďte ocot s vodou v pomere 1:1.

Procedúru opakujte každý deň, až kým znamienko nesčernie a neodpadne.

2) Bradavice

Malé bradavice sú výsledkom pôsobenia ľudských papiloma vírusov (HPV).

Bežné procedúry zahŕňajú použitie kyseliny salicylovej, zmrazovanie či aplikáciu rôznych náplastí. Tuto je niekoľko ďalších spôsobov, ako sa dá bradavíc zbaviť:

Banány sú zrejme najrýchlejším spôsobom, ako získať pokožku bez bradavíc.

Zoberte banánovú šupku a vnútornou stranou potierajte bradavicu. Môžete aj odstrihnúť kúsok šupky a prilepiť ju na bradavicu leukoplastom počas noci.

Procedúru opakujte každú noc. Zvyčajne trvá 1 až 2 týždne, kým sa dostaví výsledok.

Čistý surový med

Liečba papilomy na Slovensku

Natieranie bradavíc medom vie byť niekedy veľmi účinným spôsobom na ich odstránenie.

Po natretí si miesto prelepte leukoplastom, aby sa med nezošúchal dole. Robte to až dovtedy, kým bradavica neodpadne.

Liečba bradavíc medom má tiež tú výhodu, že sú len veľmi malé šance ich opätovného návratu.

Jablčný ocot a cesnak

Podobne ako materské znamienka, jablčný ocot a cesnak môžete použiť aj na bradavice.

Postup je ten istý ako popísaný v predošlej časti.

3) Kožné výrastky

Kožné výrastky sa zvyčajne nachádzajú v okolí krku, hrudníka, v podpazuší a v blízkostí očných viečok.

Najčastejšou príčinou ich vzniku je šúchanie pokožky. Štandardná liečba u lekára zvyčajne zahŕňa rezanie, zmrazovanie či podväzovanie.

Existujú však aj prírodné spôsoby, ako sa ich dokážete zbaviť.

Čajovníkový olej

Namočte vatový chumáčik do vody a potom naň ešte nakvapkajte pár kvapiek čajovníkového esenciálneho oleja.

Vatu potom priložte na postihnuté miesto, pripevnite leukoplastom a nechajte nejaký čas pôsobiť (desiatky minút až hodinu).

Procedúru opakuje 2 až 3 krát denne počas celého mesiaca. Keď budete trpezliví a dôslední, s výsledkom budete spokojní.

Jablčný ocot

Rovnaký postup s jablčným octom ako pri bradaviciach alebo materských znamienkach, aplikujte aj pri kožných výrastkoch.

Potrvá zopár dní, kým výrastky stmavnú a časom odpadnú.

Sóda bikarbóna a ricínový olej

Zmes sódy bikarbóny a ricínového oleja v pomere 1:1 je okrem materských znamienok účinná aj pri odstraňovaní kožných výrastkov.

Pastu môžete aplikovať buď cez noc, alebo aj 2 až 3 krát počas dňa, podľa toho, čo vám lepšie vyhovuje.

Leave a Reply