Gél “Papillor”

Ľudský papilomavírus je jedným z onkogénnych vírusov. Jeho „účet“ má viac rakovinových nádorov ako z iných dôvodov. Je prítomný takmer v každom ľudskom tele a je zodpovedný za objavenie sa papilómov, bradavíc a rôznych vekových škvŕn, ktoré sa môžu kedykoľvek stať melanómom – rakovinou kože, na ktorú v súčasnosti neexistuje žiadny liek. Dnes o tom hovoríme so slávnym onkológom z USA, lekárom lekárskych vied, profesorom Gaborom Malakom.

Gábor Malacko 
Prax – 45 rokov

Profesor Malacko je špecialista na rakovinu a ochorenia spojene s krvou, poruchy, ktoré vedú k leukémii a lymfómom u dospelých; mnohopočetným myelómom; patológie krvi a kostnej drene.

Malacko Gabor obhájil dizertačnú prácu na lekárskej fakulte Jordánskej univerzity. A obhájil aj diplom v oblasti hematológie v medicínskom centre na Bostonskej univerzite a na Texaskej univerzite lekárskej onkológie. Kvalifikovaný špecialista – v oblasti hematológie a onkológie.

Reportér: Dr. Gábor Malacko, nakoľko je vírus rozšírený a čoho sa môžu obávať, Tí ktorí ho majú?

Dr. Gábor Malacko: Papiloma vírus je súčasťou každého z nás, ktorí máme papilómy, znamienka, bradavice a iní pigmentové škvrny. Podľa odhadov vírusovými nosičmi je 80 až 85% populácie našej planéty. Je veľmi zriedkavé nájsť osobu, ktorá nemá na pokožke absolútne žiadne pigmentové škvrny. A akákoľvek prítomnosť pigmentu naznačuje, že je určite nainfikovaný. Bez vírusu sa papilómy nikdy neobjavia.

Samotný vírus nie je nebezpečný. Problém je v tom, že obyčajný papilóm sa môžem v akomkoľvek momente zmeniť na melanóm. Jedná sa o nevylieičteľnú formu rakoviny, ktorý zabije človeka v priebehu niekoľkých mesiacov. Zatiaľ neexistuje žiadny forma záchrany. Ak pri iných formách rakoviny je možné ich pozastaviť pomocou chemoterapie, liečivami alebo inými metódami, v tomto prípade jedinou možnosťou je ich včasné rozpoznanie a odstránenie. Ak sa melanóm už vytvoril, je to zaručená smrť.

Určite už každý počul nejaký príbeh o niekom, kto zomrel kvôli znamienku. Toto sa môže stať, keď papilóm sa zmení na rakovinu.

Reportér: Prečo sa papilómy môžu zmeniť na melanóm?

Dr. Gábor Malacko: Faktorov je dostatočne veľa. Najvýznamnejšie faktory:

 • Priame slnečné lúče
 • Vypaľovanie papilómov alebo znamienok
 • Život v oblasti so zlými ekologickými podmienkami
 • Dedičnosť
 • Časté mechanické poškodenie pigmentových útvarov (pri holení, kúpaní)

Všetký faktory vplývajú na danú situáciu, podstatne zvyšuje risk nárastu melanómu. Ak ich máte viac ako jeden, tak by ste sa mali zodpovedne postaviť k svojmu zdraviu a papilómom.

Reportér: Ako dlho trvá kým sa zmení pigment na melanóm?

Dr. Gábor Malacko: Priemerne 7 až 10 dní. Veľa závisí od toho, nakoľko sa veľký papilóm zmení a ako reaguje imunitný systém organizmu. Je to však aj tak mimoriadne krátka doba, počas ktorej si pacient často nevšimne, čo sa deje. Pochopí, že sa niečo deje, až vtedy, keď sa melanóm už formuje a dáva o sebe vedieť

Osobitnou rizikovou skupinou sú tí ľudia, u ktorých sa aktívne vyvíjajú nové papilomómy alebo majú veľké pigmentové škvrny. Čím viac pigmentových škvŕn na tele, tým väčšia je šanca, že sa môžu zmeniť na melanóm. Aktívny výskyt nových papilómov ukazuje na vysokú hladinu HPV u ľudí, čo tiež naznačuje vysokú pravdepodobnosť výskytu papilomónov.

V 92% prípadov sa papilómy objavujú na temene hlavy a na pokožke pohlavných orgánov – penise, vagíne, krčka maternice a konečníku – v tomto prípade papilómy vstupujú do fázy genitálnych bradavíc.

príklad ďalšieho rozširovanie papilómov

Papilómy nemžno nechávať bez liečenia!

Opakujem, že po dokončení procesu prerodu – nemôže človeku nič pomôcť. Je to také nebezpečné, že tento druh rakoviny, ktorého úmrtnosť, s výnimkou veľmi počiatočného štádia, je 100%. Riziko, že ním človek ochorie, je u každého, kto má na tele papilómy. A čím je starší človek, tým väčšia je pravdepodobnosť vzniku nádoru.

Pre lepšie pochopenie, ako vyzerajú následky vzniku papilómu na melanóm – niekoľko fotografií od ongologických

Melanóm sa vytvoril v aktívnej fáze.

Vytvorenie melanómu

Papilóm meniaci sa na melanóm. Zázrakom sa pacienta podarilo zachrániť.

Reportér: Akým spôsobom možno predísť, aby sa z pigmentových škvŕn stala rakovina? Ako ľudia chránia svoj život?

Dr. Gábor Malacko: Za prvé, je potrebné chániť papilómy od slnečných lúčov a iných popálení. Akékoľvek podráždenie takéhoto formátu provokuje pomalým spôsobom začiatok nádoru. Po druhé, podľa možnosti minimálne zahlacovať organizmus. Čím je vyššia úroveňo toxínov v tele, tým je slabšia imunita a tým rýchlejšie sa môže papilóm začať meniť na melanóm.

Ak hovoriť o nejakých liečebných preparátoch a stabilizácii stavu papilóma vírusu, tak je to určitePapillor . Je to jedinečný produkt, ktorý vytvoril onkologický ústav Marshfielda Tsetnera. Liek ma dvojaký účinok – odstraňuje vonkajšie prejavy vírusu (odstraňuje papilómy a bradavice) a znižuje aktivitu ľudského papilo vírusu na minimum. Jednoduchým ľudským jazykom povedané to znamená, že pravdepodobnosť úmrtia za 3-4 mesiace sa znižuje na 0%.

Tento krém je jediný liek, ktorý má vplyv nielen na vonkajšie faktory (t.й. odstraňuje papilómy), ale pôsobí aj na samotný vírus. V súčasnosti má výrobca objednávky na nákup od celej skupiny medzinárodných lekárskych spoločností. Faktom je, že objem výroby je stále príliš nízky a lekári samozrejme chcú poskytnúť všetkým pacientom prístup k lieku.

Reportér: Produkt prešiel klinickými overeniami?

klinické skúšky s produktom Papillor úspešne ukončené v Andersonovom onkologickom centre v Houstone s cieľom bojovať proti papilómom a bradaviciam. Tlačová služba výskumnej univerzity zverejnila tieto údaje:

 1. Efektivita Papilloru, vypočítaný štandardnou metódou (množstvo chorých, 100 pacientov, ktoré prešli liečbou):

  • papilómu sa zbavilo 97%
  • bradavice vyliečilo 95%
   * V tomto prípade odstránenie znamená, že do 6 mesiacov nedôjde k regresii (obnoveniu).
 2. Neželané vplyvy, vrátane alergických reakcií – neboli zaznamenané.

 3. Papillor je jedným z vedúcich liekov v boji proti HPV (ľudský papilomavírus).

Dr. Gábor Malacko: “Samozrejme, inak by som o ňom ani nehovoril. Absolvoval sériu klinických skúšok v Spojených štátoch amerických a bol certifikovaný v Európskej únii. A teraz dokončuje cyklus klinického výskumu v Číne, Japonsku a Vietname. Ázijské krajiny sa o tento produkt veľmi zaujímajú. Testy ukázali, že preparát má extrémne vysokú účinnosť. ”

Absolútne každý, kto sa podieľal na testovaní, liek odstránil vonkajšie prejavy vírusu – to znamená zničil papilómy a bradavice. Analýzy a pozorovania tvorby nových papilómov ukázali, že u 93% subjektov sa aktivita papiloma vírusu znížila približne o 95 až 97%. V hovorovej reči to znamená – na nulu. Zvyšných 7% malo nejakú minimálnu vírusovú aktivitu. Bolo to však 9 až 10 krát nižšie ako pred použitím Papilloru. Nové papilómy sa takmer neobjavili.

Reportér: Doktor Gábor Malocko, koľko kusov tréba kúpiť?

Dr. Gábor Malacko: V súčasnosti je predaj preparátu k dispozícii na webovej stránke výrobcu. Tam si môže každý objednať Paillor s doručením kuriérom. Platba sa uskutoční až po prijatí zásielky a je to určite veľmi výhodné pre tých, ktorí tento produkt veľmi potrebujú.

Papillor sa nedodáva do lekární kvôli extrémne malej výrobe. Gél je mimoriadne zložitý a časť práce sa vykonáva manuálne, čo výrazne spomaľuje rozširovanie výroby. Momentálne si cez oficiálnu webovú stránku môžete objednať Papillor so zľavou. (K tejto otázke sa nedávno pripojili medzinárodné charitatívne nadácie a tento produkt si je možné objednať aj na dlhšie obdobie v stanovenom termíne.)

Reportér: Aké sú ďalšie plány do budúcnosti s týmto produktom?

Dr. Gábor Malacko: Ak tomu správne rozumiem, tak momentálne je hlavnou úlohou je zväčšiť výrobu, aby sa dostal Paipillor ku všetkým zákazníkom. Papillor – je jediný produkut, ktorý je možné použiť na úplné zabránenie vzniku melanómu. A to aj napriek skutočnosti, že lekári o ňom teraz nie sú prakticky informovaní a samotný preparát sa začal predávať len nedávno – dopyt je už taký, že je nemožné z času na čas si ho objednať, kvôli úplnej absencii.

Potom ako bude dostatok Papilloru pre všetkých začne sa predaj vo veľkom.

Reportér: Doktor Malacko, ďakujeme Vám veľmi pekne za interview. Chcete ešte niečo povedať ľuďom, ktorí majú na tele papilómy?

Dr. Gábor Malacko: Jediné, čo chcem dodať je – prosím Vás, nevnímajte papilómy a bradavice ako niečo neškodné. V akomkoľvek momente sa môžu zmeniť na melanóm. A ako som už niekoľkokrát spomenul- toto je jeden z tých typov rakoviny kože, ktoré sú nevyliečiteľné. V súčastnosti existuje len veľmi málo takýchto chorôb. Melanom je jedným z nich. Ak máte tento druh rakoviny kože, potom je to jednoznačný rozsudok smrti. Aby ste tomu zabránili – sledujte svoje telo. A ešte lepšie – použite Papillor, ak máte možnosť si ho objednať. A hlavne, keď sa predáva so zľavou, za prijateľnú cenu a je na sklade!

 

Zistite viac …

Poznámky:

 • Rita Gerber

  Urobila som objednávku, nič zložité. V priebehu týždňa mi kuriér priniesol Papillor. Začala som kúru. Neskôr napíšem aké boli výsledky. Ďakujem Vám doktor Gábor Malocko! Objednávku prišla veľmi rýchlo.

  04 septembra 2019
 • Ištván Farkaš

  Nemohla som si spomenúť na adresu tejto stránky, no nakoniec som si spomenula a ihneď sa idem podeliť so svojimi výsledkami! JE TO JEDNODUCHO ZÁZRAK! Moje výsledky: po 5 baleniach za 2 týždne vśetko zmizlo. Už žiadne nepríjemné pocity, moje sebavedomie sa zvýšilo! Ďakujem.

  04 septembra 2019
 • Zuzana Javorská

  Práve dnes som ho objednala. Ešte stále je tam zľava 50%, takže sa poponáhľajte! Objednávala som z oficiálnej stránky , zavolali mi a potvrdili objednávku. Každý sa predsa chce páčiť.)

  04 septembra 2019
 • Paulína Šojmová

  Nedávno som pozerala reláciu, kde hovorili o Papillore. Veľa lekárov ho tam odporúčalo. Objednala som ho, používam a veľmi sa teśím z výsledkov. Ďakujem Vám pekne za článok.

  04 septembra 2019
 • František Lukáč

  Od zajtra bude všetko inak! Prisahám. Papillor som už dostal, začínam s očistou. Je to určite veľmi výnimočný výrobok. Nie nadarmo sa hovorí, v jednoduchosti je krása.

  04 septembra 2019
 • Tereza Tormová

  Celý život som sa trápila s bradavicami, veľmi dúfam, že Vaš výrobok mi pomôže. Objednávam!

  04 septembra 2019
 • František Herman

  Ďakujem, Papillor veľmi rýchlo zabral! Objednávala som z oficiálnej stránky. Ne odkladajte liečbu, papilomi rastú a čím skôr začnete, tým ľahšie sa ich zbavíte.

  04 septembra 2019
 • Bakos Attila

  Dobrý deň. Veľmi zaujímavé informácie. Som voči tomu skeptický, ale aj tak to skúsim., veď bojovať treba všetkými prostriedkami.

  03 septembra 2019
 • Ištván Revitský

  Myslel som že sú tu samí starí muži. Žena mi ho podarovala len včera. Nuž čo, vyskúšam a uvidíme.

  03 septembra 2019
 • Juliana Bauerová

  Pred dvoma týždňami som objednala Papillor pre svojho manžela. Mal bradavice. Nezostalo po nich ani stopy!

  03 septembra 2019
 • Štefan Hegel

  Ťažko uveriť…no keď toľko ľudí hovorí, že je to pravda, musí to fungovať. Od zajtra začínam!

  03 septembra 2019
 • Gita Pecová

  Cítim sa oveľa lepšie, akoby som omladla. A to som mala len zopár výrastkov na tele. Kazili môj zovňajšok. Teraz vyzerám mladšie a zdravšie. Hlavné je, že všetky papilomi zmizli akoby ani nikdy neboli.

  03 septembra 2019
 • Marta Hofferová

  Je to proste zázrak! Hneď ako som o ňom počula, objednala som si ho. Škoda, že som o ňom evedela pred 5 rokmi, už veľa rokov ma trápia papilomi, natierala som ich už kadečím. Papillor ma vrátil do života a je teraz je všetko v poriadku. Veľmi pekne ďakujem.

  03 septembra 2019
 • Ištván Kapitán

  Čítal som už veľa názorov na Papillor. Jeden môj kamarát mal podobný problém. Poradím mu, ay si to objednal.

  03 septembra 2019
 • Oľga Stašová

  Môjmu manželovi to veľmi pomohlo! Výrastky sa stratili! 3 balíčky stačili. Teraz som objednala pre seba. Je to ideálny výrobok.

  03 septembra 2019
 • Anna Továrenská

  To je neuveriteľné! Musím si ho objednať. už som z tých bradavíc unavená. Veď žena sa vždy chce páčiť.

  03 septembra 2019
 • Ištván Pnzeš

  Neuveríte, ale aj ja som mala tento problém. Strácala som sily a záujem o život, bola som už zúfalá. A zrazu som objavila Papillor, je to zázrak, všetkým ho odporúčam.

  03 septembra 2019
 • Imrich Toth

  Kto závaha, preplatí. Našiel som výrobok na stránke ale neobjednal som ho. Myslel som, že ho nájdem na internete lacnejšie, ale objednal som niečo iné a veľmi som sa na seba hneval. Nakoniec som ho objednal z oficiálnej stránky. Doručili ho rýchlo. Veľké ďakujem.

  03 septembra 2019
 • Katarína Vislovská

  Papilor som používala pred mesiacom, mala som zopár bradavíc na chodidle a nevedela som čo mám s nimi robiť. Ľudia tu píšu, že im bradavice zmizli hneď, ale u mňa to bolo až o mesiac, no hlavné, že to prešlo a opäť sa cítim dobre. Odporúčam všetkým, ktorý trpia bradavicami. Neviem nič o parazitoch, ale s bradavicami si poradí.

  02 septembra 2019
 • Martina Šaraková

  Ahojte všetci, ktorí máte bradavice 🙂 Ja som si Papillor už objednala, problémy mi už zmizli, preto môžem o ňom smelo porozprávať. Mala som bradavicu priamo na viečku, myslela som si že je to znamienko. Zašla som k lekárovi a on mi povedal, že je to bradavica. Poradil mi začať užívať vitamíny, s tým, že to samo zmizne. Postupne sa mi začalo tvoriť viac a viac bradavíc okolo oka. Začala som už panikáriť. Brala som vitamíny, ale bez výsledku. Papilor mi odporučila kamarátka a som rada, že som ju počúvla.Týždeň od toho, ako som ho začala používať som si všimla, že malé bradavičky začali miznúť a o 2-3 týždne zmizla aj veľká bradavica. Som tomuto produktu veľmi vďačná a neviem, čo by som bez neho robila.

  02 septembra 2019
 • Šarlota Vágnerová

  Bola som na laserovom odstraňovaní papilómov – rýchly a bezbolestný spôsob. Ale je to veľmi drahé. Potom som vyskúśala Papillor. Výsledok bol rovnaký, ale cena je v porovnaní s laserovým odstránením smiešna. Odporúčam tento výrobok!

  02 septembra 2019
 • Jána Lakatošová

  Náhodou som narazil na článok a čo nevidím! Raklama na náš Papilor. No myslím tým, nie je môj ale kupovala som ho pre svojho manžela. Zbavili sme sa papilómov za 3 týždne! Super!

  02 septembra 2019
 • Irena Pušková

  Celý život som mala problémy s papilonmi takže veľmi dúfam, že mi tento Papillorpomôže. Objednávam!

  02 septembra 2019
 • Frederika Karačová

  Nemôžem si zvyknúť na moju novú pokožku, tento výrobok je zázrak. Používala som ho 7 dní a už som aj zabudla čo sú to papilómi na tvári. Je to zázrak!

  02 septembra 2019
 • Mária Petrová

  Výsledok prevýšil moje očakávania! Všetky fľaky z rúk zmizli za 6 dní. Objednala som ešte niekoľko kusov pre svoje kamarátky.

  02 septembra 2019
 • Ján Varga

  Konečne sa manžel zbavil papilómov. Stačilo niekoľko aplikácii a papilómi sa stratili 🙂

  02 septembra 2019
 • Frederika Zolná

  Súhlasím! Je to veľmi efektívny výrobok! Mále papilomi sa strácajú veľmi rýchlo.

  02 septembra 2019

Prejdite na oficiálnu stránku Papillor